Collection: Sides

15 products
  • Lentils
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nicas Black beans
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gallo Pinto
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beet salad
    Vendor
    Lalena´s Food
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice with Quinoa
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bean Ceviche
    Vendor
    Lalena´s Food
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arroz con Fideos
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    $5.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ceviche de Garbanzos
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crema de Ajo Porro
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green sauce
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crema de Zanahoria
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frijoles Negros / Black Beans
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arroz con Hongos
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic sauce
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese box (3-4 People)
    Vendor
    Lalena's Food
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out